e-mail: ugnielisz@mbnet.pl

Parafia Złojec:
zlojeckosciol

konsultacje

Gmina Nielisz serdecznie zaprasza na konsultacje społeczne, na których zostanie przedstawiona wstępna koncepcja dokumentu „Analiza potencjału gospodarczego Gminy Nielisz”. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani osobistym udziałem w konsultacjach, serdecznie zapraszamy na spotkanie na którym zostaną udzielone szczegółowe informacje dotyczące opracowywanego dokumentu. Spotkanie odbędzie się w dniu 19.05.2015 o godz. 11.00 w budynku Urzędu Gminy Nielisz, pok. Nr 10. Sala narad. W celu otrzymania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Panią Agnieszką Wyłupek tel. 84 63 12 727.

Contribute!